1- Trabzonspor A.Ş.-Beşiktaş A.Ş. (13.09.2020 20:00): Trabzonun geçen yıl ki kadrosunun iyi futbolcularının çoğu halen trabzonda. Takım uyumu gayet iyi. Gol atan ama gol yiyen bir Trabzonspor izleyeceğiz. Beşiktaş mali sorunları nedeni ile halen sıkıntıda. Bu sene ki ligin ilk maçları oynanması nedeni ile genellikle maçların beraber ağırlıklı bitmesi görüşü galip geliyor. Ne şiş yanar ne kebap. Takımlar birbirlerinin cesaretlerini korkarak sınayacaktır muhtemelen. Yani ilk haftalarda kesin bir üstünlük sağlanayamacaktır maçlarda.. Bu bağlamda bu maçında böyle geçeceğini düşünüyorum. Beraberlik kokan bir maç. Sıçrama yaparsa bu Trabzon spor galibiyetinden yana olabilir. Önerimiz: 1X iki ihtimal.

2- Galatasaray A.Ş.-Gaziantep FK A.Ş.(12.09.2020 20:00) : Beklentiler, istatistikler her nekadar %61 ihtimalle Galatasaray kazanır dese de Gaziantepspor’un boş bir takım olmadığını ve onunda kazanma ihtimalinin olduğunu vurgulamalıyım. Yapmış olduğumuz oran analizlerinde beraberlik ihtimali minimal düzeyde. Dolayısı ile maçı 1/2 şekilde öneriyoruz. Ancak bütçesi dar olanların GS’yi banko geçmeleri daha mantıklı olur.

3- Ç.Rizespor A.Ş.-Fenerbahçe A.Ş.(11.09.2020 20:00) : Zor maçlardan bir tanesi görüşümüze göre. Çünkü Fenerbahçe son yaptığı transefer atakları ile kamu oyunda neredeyse şampiyon ilan ediliyor. Şampiyonluk oranlarına göre bu yılın şampiyon favorisi Fenerbahçe. Yanlız toplama kampı gibi gelişi güzel alınan futbolcuların lisanslarının henüz çıkarılmamış olması, Mert Hakan’nın sakatlığı vs. Kadro yönünden en azından bu maçta yine sıkıntı olabileceğinin işarteleri. İstatistikler açısından baktığımızda %51 oranda Fenerbahçe’nin şansı olduğunu göstersede ÇaykurRizespor zaman zaman büyük takımlara diş gösterebilen bir takım. Fenerbahçe için kolay lokma olmayacağını düşünüyoruz. En azından beraberlik üzerine kapanabilir. Sakat maç üç ihtimalli oynanabilecek bir maç. 2X1 şeklinde sırası ile denenebilir.

4- Fatih Karagümrük A.Ş.-Y.Malatyaspor (12.09.2020 17:00): Yapmış olduğumuz analizler, oranların açıldığı gibi değişmemesi, medyada gözelediğimiz diğer tahminler hepsi maçın sıkıcı bir havada beraber bitebileceğinin sinyallerini veriyor. Güvenmeyenler bu maçı kapatmalı. Ancak Beraberlik herkesin işine gelir. Banko X diyoruz.

5- Sivasspor-Alanyaspor (12.09.2020 17:00): Bu maç için çok düşünmeye gerek yok. Bu maç da beraberlik için ideal. Sekerse ev sahibi tarafına seker diye düşünüyoruz. O nedenle 1/X oynanabilir.

6- Göztepe A.Ş.-Denizlispor (12.09.2020 20:00): Haftanın en sakat maçlarından birisi. Seyirci desteği olsa Göztepe kazanır diye kesin konuşabilirdik ancak maçların seyircisiz oynanacak olması nedeniyle rahat konuşamıyoruz. Denizlinin teknikdirektörü yeni Göztepe ilhan Palut ile yoluna devam ediyor. Göztepe daha şanslı görünsede her sonuca açık bir maç. Burada göztepeye güvenip banko geçenler gerçekten sonuç göztepeden yana olur ise büyük yol almış olurlar. Güvenenler için banko Göztepe kazanır, Güvenmeyenler bu maçı kapamalı.

7- MKE Ankaragücü-BB Erzurumspor (13.09.2020 17:00): Transfer yasağı henüz dün bitmiş olan Ankaragücü takımının elindeki mevcut kadrosu ile mücadele edeceğini bilmenizi isteriz (yeni futbolcular gelir gelmez yetiştirebiirlerse bu maça dahil edeceklerini açıklamışlar). Erzurumspor ise Lig’de tutunabilmek adına elinden geldiğince mücadeleye asılacaktır. Şanslar analizlerde eşit düzeyde olsada bizim tahminimiz Erzurumspor kazanır yönünde olacaktır.

8- Kayserispor-Kasımpaşa A.Ş.(13.09.2020 17:00): Bu maç için geçen yıla kıyas yapıldığında Kasımpaşanın şanslı olabileceğini söylüyor. Ancak yaptığımız analizler ile bu maçın kuvvetle muhtemel Beraberlik olabileceğini söylüyor. Sizi bilmeyiz ama biz bu maçta risk alıp Berberlik Banko oynayacağız.

9- Antalyaspor-Gençlerbirliği (13.09.2020 20:00): Yine zor maçlardan biri daha. Gerçekten bu hafta totoyu bilen çıkmayacağını düşünmeye başladık. Maçlar o kazar zor ki. Yeni trasferler, kadrolar, teknik direktörler, pandemi, değişen lig sistemi ile yeni başlayan bir ligde sonuçları tahmin edebilmek gerçekten güç. O yüzden mümkün olduğunca minimal bütçe yapalım diyoruz ama maalesef sıkışıp kalıyoruz. İşte onlardan bir olan bu maç Antalya evinde kazanmak isteyecektir. Beraberlik daha ağır basıyor. Gençler süprize açık bir ekip. O yüzden kararsız kaldık doğrusu. Ya kapatılmalı yada kararsız maçlar berabere oynanıp şans denenmeli. Biz güvenmesek de Banko Beraberlik diyoruz.

10- Hatayspor-M.Başakşehir (14.09.2020 20:00): Totonun belkide en kolay görünen maçı bu. Geçen yılın şampiyonu ve halen güçlü bir kadrosu, Okan Buruk idaresi takım tuhu denilen birliktelik, analiz yüzdeleri Başakşehir’den yana. Hatay spor yeni süperlige çıkmış bir takım. Beraberlik kurtarmak tek düşünceleri olacaktır. Ancak bu tür bir düşünce yenilmek için yeterlidir. Banko Başakşehir diyoruz.

11- Lille-Metz (13.09.2020 14:00): Bu maçta Lille kazanır diyenler yanılabilirler, dikkat etsinler. Çünkü yapılan analizler ve form durumları bu maçın 1/X ayırt edilmeden yazılması gerektiğini söylüyor.

12- Angers-Reims (13.09.2020 16:00): Tipik bir beraberlik ihtimali görülmesi gayet normal. Birbirlerine denk güçler. Her an her şey olabilir. Ancak biz ev sahibi takımı galibiyete daha yakın görüyoruz.

13- Dijon-Brest (13.09.2020 16:00): Bu maçta fransa liginde ki zor maçlardan biri. Analizler karmakarışık.Genellikle karmakarışık maçlar normal sonuçlanır. Bütçesi olmayanlar için Dijon kazanır seçeneği daha mantıklı duruyor. Ancak dediğim gibi bu maç bıçak sırtı. Diğer sonuçlarında ihtimalleri mevcut elbette.

14- Lorient-RC Lens (13.09.2020 16:00): Anazlizlerimize göre deplaman takımının oldukça şansı var. 2/X/1 şekilinde bir sıralama uygun olur. Ama biz kuponumuzda 2/X değerlendirmeye gideceğiz.

15- Nimes-Rennes (13.09.2020 16:00): Bu maçı herkes Rennes kazanır gözü ile bakıyor ancak genellikle böyle maçlarda patlama oluyor. Analizlerde bunu gösteriyor ve şanslara göre sırası ile 2/1/X şeklinde sıralama çıkıyor. Kendi kişisel görüşüm ise bu maçın berabere bitebileceği. Ben kuponumda banko X olarak değerlendireceğim.

Yorum veya Mesaj Yazabilirsiniz..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir