Bu sayfamızda filtrelerin karşılaştırılması sonu ortaya çıkan ve genellikle yüksek tahmin gücü sağlayan görüşlerimize yer verilmektedir. Zaman içersinde lig lig değişen filitre özelliklerini tespitlerimiz daha güçlü ve daha yüksek oranları bularak kuponlarınızı yapmanızı sağlayabilir.. Hiç bir analiz veya istatistik kimseye doğru sonucu vermeyebilir. Biz sadece oranlar ile geçmiş maçları detaylı analiz yapıp benzer özellikteki liglerin genel davranışlarına göre analiz ediyoruz. Üyelerimizin otomatik filtreyi en verimli biçimde kullanması için gece gündüz istatistik ve analiz yapıyor ve bariz benzerlikler gözlemlediğimiz filterlerin başarı ip uçlarını vermeye çalışıyoruz.

OTOMATİK FİLTRELERDE GEÇERLİ YÜKSEK İHTİMAL GELEBİLECEK İPUÇLARI AŞAĞIDA BİLGİLERİNİZE SUNULMUŞTUR UYGULAYIP UYGULAMAMANIZ ÜYELERİMİZİN KENDİ ANALİZLERİ TASARRUFUNDADIR.

ŞİLİ PREMİER LİG:

2.Yarı Değişim farkları Filtresi kullanılarak gelen grafik pastasından Taraf, KG, 2,5 Alt/Üst, İlkyarı 0,5 Alt/ÜST, İlkyarı 1,5 Alt/ÜST, Maç geneli 1,5 Alt/üst ve 3,5 Alt/üst ihtimalleri göz önünde bulundurulmalıdır. Şayet bu filtreden sonuç getirilmez ise O halde İlk Ms+2,5Alt/üst Filtresi çalıştırılmalıdır ve Bu filtreye göre hareket edilmelidir. Her ligin kendine has filtresi vardır. Bazı filtreler benzer ligler de de uygulanabilir.

Şili Premier Ligi gol açısından ve karşılıklı gol açısından riskli bir lig dir. Oynanabilecek oyun türleri şunlar olmalıdır. Hangi yarı daha fazla gol atılır ( SON KG+1,AÜ genişlik 0 ve İLK KG+3,5AÜ genişlik-1 ve İLK 1,5AÜ+2,5 AÜ genişlik-1 filtreleri çalıştırılmalı ) her defasında gelen sonuçlar DFG pasta grafikteki yüzdeli ihtimale bakarak hangi yarı daha fazla gol çıkabileceği tahmini sizin düşüncenize görede uygunsa deneyimleyebilirsiniz. İlkyarı 0,5 Üst bulmak için İLK MS Filtresini çalıştıp İY 0,5 gol Pasta grafiğine bakmalısınız %65-70 civarlarında çıkan ihtimali de ilk yarı 0,5 üst oynama da düşünebilirsiniz. Ancak yukarıda da bahsettiğim gibi Şili Premier ligde zaman zaman çok süprizler özellikle gol sayılarında yanıltabiliyor. Yukarıdaki filterleri kullanarak bir ön görüye sahip olamamış iseniz gol sayısından özellikle uzak durun. Çünkü henüz otomatik filtremiz şili premier lig de KG,2,5,İY, Toplam GOl, İlkyarı 1,5A/Ü, 3,5-4,5 AÜ ve İlkyarı/Maç sonucu oyun türlerinde bariz bir analiz ve tahmin sunamamaktadır. Tesbitimiz halinde bu sayfamız olan Editörün tesbitleri saymamızda yayınlanır.

Danimarka 2.Lig, Almanya 3.Lig, Hollanda Eredivise Liglerinde 2,5 Alt/Üst bulma

2,5 gol Alt veya üst bulabilmek için MS Oran farklılıkları filtresi çalıştırılarak gelen pasta grafiklerinden 2,5 gol Alt/üst pasta grafiğine bakmanızı öneririz. Bu liglerde İlk ve Son MS beraberlik oranı açıldığı gibi hiç değişmemiş ise ve Çifte şans oranları ilk oranları gibi son oranları hiç değişmemiş ise genellikle maçların berabere bittiği görülmektedir.

Avusturalya Premier ve ABD majör Liglerde Gol Sayısında ters bitme olayı:

Bariz olarak oranlardan görüşler ile yansıtılan 2,5 üst olur algısı zaman zaman zaman yapılmaktadır. Maç başlar bir gol bile atılamayabilir. Bunu anlamak için 0,5 – 1,5 – 4,5 – 5,5 gol alt/üst oranlarının ilk oranlar ile son oranlar arasındaki değişime bakmalısınız. Şayet bu oranlarada açıldığı gibi DEĞİŞMEMİŞ aynen kalmış ise büyük ihtimal beklenenin aksi olabilir ve yüksek oranlarla tahmin edebilirsiniz..

Brezilya Seri B’de

Taraf bulmak için (SON 2,5AÜ+3,5AÜ) ve (MS Değişim Fark) filtreleri kullanılmalıdır. Ancak filtreler arası örtüşmeyen ters düşen MS pasta grafiğinde ihtimaller olursa taraf oynamaktan vaz geçiniz. Örtüşüyorsa düşünebilirsiniz.

Karşılıklı Gol Bulma için (İLK 1,5 AÜ+3,5 AÜ) ve (MS Değişim Fark) filitreleri incelenmelidir. KG var veya Yok ihtimallerini pasta grafik üzerinden değerlendirebilirsiniz.

2,5 Gol Alt/üst bulmak için (İLK 1,5AÜ+3,5AÜ) ve (SON MS) filtreleri kullanılmalıdır. Filtreler uyuşuyor ise pasta grafiklerden 2,5 alt üst hangisini veriyorsa düşünebilirsiniz. Filtreler arası tezatlık var ise o maça girmeyin.

Şu sıralar tahmin yapmaya pek vakit bulamıyorum. Çünkü maçların Liglere göre benzer özelliklerini detaylı araştırma içersine giriyorum ve bariz gördüğüm gözlemlediğim filtre davranışları ve olumlu sonuç ilişkisini filtrelere taşıyorum. Fırsat buldukça idda ipuçalrını paylaşacağım. Siz filtreleri kendi deneyim ve bilgilerinizle kullanarak maçın analizini yapmalısınız. Herkesin deneyimi, analizi veya tahmini farklı farklıdır.. Biz gözlemlediklerimizi yazıyor ve sistemimizi yavaş yavaş olsa da geliştirme çabası içersindeyiz. Kimsenin kuponunun yatmasını para kaybetmesini istemeyiz. Filtreleme ve analizler yaparken temkinli olunuz. Hiç bir matematiksel istatistik yada analizler gerçeği yansıtmayabilir asla kendi fikirlerinizin dışında güvenmeyiniz.

Genel Liglerde Analiz

Genel Ligler olarak hangi ligleri kast ediyorum Arkadaşlar bu çok önemli. Bazen filtreler liglere göre ters sonuçlar verebiliyor. Özellikle filtre sonrası gelen maçlarda aranılan ligde ki takımlarımı yada benzer liglerin takımlarımı yada tezat liglerden mi gelmiş sonuçlar bu çok önemli. Mesela Türkiye Süper Lİg genel liglere girerken Türkiye TFF 1. tezat ligdir. TFF’de oyananacak karşılaşmanın analizini Türkiye Süper Lig maçlarında araştırmak bizi yanlışa yönlendirir. Ama TFF ligi İspanya 2.Lig, Almanya3.Lig, Danimarka 2.Lig gibi… benzer liglerde aranmalıdır.

Şimdi Genel Liglere göre Analizler için çalıştırabileceğiniz filtrelerden ip uçlarını açıklayayım.

Genel Karşılıklı gol Bulma: İLK 1,5AÜ+3,5AÜ Filtresi – Genişlik-0 olmalı gelen sonuçlardaki maç sayılarına göre değerlendirme yapacak olursanız KG var yada KG yok ihtimali %60 veya üzerinde ise ve bir başka filtre olan MS Değişim Fakları Filtresinde KG var veya yok oranı %75-80 üzerinde ise ve her iki filtrenin ihtimalleri aynı tahmini gösteriyorsa o tahmin %80-90 oranında gerçekleşir. Bazen öyle zamanlar olur kş KG yok diye işaretlemişim maç 4-0 olmuş son dakikada 4-1 oluveriyor. Buna da şanssızlık diyoruz 🙂 Oynadığınız her oyun içinize sinmeli ve kafanıza yatmalı. Filtre bunu böyle dedi diye güvenelim diye bir şey yok. Her maç aynen o şekilde sonuçlanacak diye bir şey de yok. Bu sistemler sadece bu işte kendinizi daha fazla geliştirmenizi ve tecrübenizi arttırmanızı sağlar.

Genel 2,5 Gol Bulma: SON MS Filtresi- Genişlik- 0 olmalı %60 üzerinde gelen 2,5 Alt veya Üst şeklinde ihtimallere bakınız. Daha sonra İLK 1,5AÜ+3,5AÜ Filtresi Genişlik-0 olmalı buradada %70 üzeri gelmiş ise ve diğer filtre ile aynı doğrultuda tahmin yapıyorsa bunu değerlendirebilirsiniz. Ayrıca Oran ekranın sol tarafında bulunan Bilgisayarın gol analiz sistemi ne söylüyor ve altında ki gol analizi yap dediğinizde nasıl bir sonuç geliyor ona da bakmalısınız. Aklınıza yatarsa değerlendirirsiniz. Ama bazen oldukça dikkat gerektir. Örneğin bir rus maçında sonuçlar 2,5 üst çıkarsa ve filtreler arası tezatlık varsa o halde gelen maçların hangi liglere ait olduğu da önemlidir. Gelen maç ekranında Rus maçları gelmediyse benzer bir alt lige ait maçlar geldiyse örneğin Fransa yada Belarus yada Polonya o maçlarda ne olmuş onlarıda inceleyin.

İlk Yarı 0,5 Alt/Üst Bulma: İlk yarıda 0,5 gol bulma yönteminde kullanabileceğiniz filtreler Sırasıyla: İLK MS Filtresi- Genişlik-0 olmalı ve Pasta grafikte 0,5 Gol için %60 ihtimal üzerindeki seçeneği kaile alabilirsiniz. Bu filtrenin dışında SON KG+2,5AÜ-Gneişlik-1 / SON KG+3,5AÜ Genişlik-1 / İLK KG+3,5AÜ-Genişlik-1 / İLK 2,5 AÜ+3,5AÜ-Genişlik-0 / 2.Yarı Değişim Fark filtresi (%70 ve üzeri ise). Bu filtreleri 0,5 gol İlk yarı olurmu olmaz mı büyük bir ihtimalle anlayabilirsiniz.

Maç geneli 1,5 Gol Bulma: MS Değişim Fark Filtresinde 1,5 Gol ihtimal pastasına baktığınızda %60 üzeri verdiği genellikle oluyor. Tabi Liginde önemi var genellikle üst olan liglerde başarı sağlar. Alt olan liglerde zaman zaman yatırdığı görülmüştür. Bu filtrede eğer sonuç gelmez ise o halde kaile almayın. Bu arada oranlar devamlı değiştiğinden aralarındaki değişim farkları da sürekli değişmektedir. O nedenle maçın başlama saatine yakın bir zaman diliminde aramalarınızı yapmanızı tavsiye ederiz.

Maç geneli 3,5Gol Bulma: SON 2,5AÜ+3,5AÜ-Genişlik-0 (%75 üzeri) / SON MS+KG Genişlik-1 (%80 Üzeri) / İLK MS+2,5AÜ-Genişlik-1 (%80 üzeri) / SON KG+1,5AÜ-Genişlik-1 (%75 üzeri) / İLK KG+2,5AÜ-Genişlik-1 (%75 üzeri) / İLK 1,5AÜ+2,5AÜ-Genişlik-1 (%85 üzeri)

Maç geneli 4,5Gol Bulma: SON KG+1,5AÜ-Genişlik-1 (%90 üzeri) / İLK KG+2,5AÜ-Genişlik-1 (%85 üzeri) / SON 2,5AÜ+3,5AÜ-Genişlik-0 (%90 üzeri) / İLK 1,5AÜ+2,5AÜ-Genişlik-1 (%85 üzeri)

İlk Yarı / Maç Sonucu bulma yöntemi: İLK 1,5AÜ+2,5AÜ- Genişlik-0 olmalı. Pasta grafikten İlkyarı/maç sonucu ihtimaline bakmalısınız. Pasta diliminde en fazla verilen ilk üç ihtimal genelde olur. Bu ihtimallerden biri şayet bayağı yüksek oranda çıkarsa ve maçın favoriside o ise olabilir. Pastada dilimler eşite yakınsa ve hemen hemen hepsinin oranları birbirine yakınsa o maça girmeyin. Bu filtreyi çalıştırdığınızda gelen maç sayısı az ise yada bir sonuç çıkmamış ise birde genişliği artırarak deneyin. Aklınıza yatarsa değerlendirebilirsiniz. Bu filtreden maç sonucu da çoğu zaman doğru tahmin edilir. Şöyle ki X’dan 1 ihtimali yüksekse ve 2’den X ihtimali ona yakınsa veya sonuca yönelik ihtimal yüzdesi fazla ise o sonucu taraf bahsinde de kullanabilirisniz.Bu örnekte beraberlik üzerine de oynanabilir demektir bu durum. Düşünürseniz taraf bahisinlerinde de bu filtreden yararlanabilirsiniz. Özellikle spor toto tahminlerimde genellikle kullandığım bir filtredir.

Arkadaşlar filtreleri kullanarak tahmin yapmak gerçekten fark ediyor. Kimselerin bilmediği süpriz maçları, patlayabilecek maçlar az çok anlaşılıyor. Bu filtrelerin kullanımını belki yazı tam anlamı ile anlatamamış olabilirim. O yüzden peyder pey videoları youtube kanalıma koymaya çalışacağım (YOUTUBE KANALIMA ABONE OLUNUZ). Şu an bir ekibim olmadığı için zaman sorunum olabiliyor. Bu filtreleri kullanmak göründüğü kadar zor değil. Sadece dikkat edilmesi gereken önemli yerler var. Onları elimden geldiğince açıklamaya çalışıyorum. Bu filtreler genellikle sağlamcı tek maç oyun sitili ile iddaa oynayanların düşünceleri ile uyuşur yada tezat düşer. Oyuncu en azından kendi kararını vermekte daha rahat davranır. Aklına yatar ise oynar yatmaz ise vazgeçebilir. Filterler çoğu maçı bilse de asla güvenilmez. Çünkü futbol maçlarını rakamlar, istatistikler, bilgisayar oynamaz. Futbolcular takımları ile oynar. Klüplerin başarısı, azmi, çıkar ilişkileri, hakemin kararları, hava durumu, hastalık, saha zemini, kırmızı kartlar yüzlerce etken oyuna şekil ile sonuç verir. Bu filtre çok iyi hiç yanıltmıyor diyip de büyük paralar yatırmaya kalkmayın. Gerçi martingale sistemi ile tekrar durumu düzeltmek zararı çıkartmak akla gelebilir ama herkesin bütçesi buna müsait olmayabilir. Üzülecekseniz bu oyunları hiç oynamayın sonuçta maddi olarak zarar etme ihtimaliniz son derece yüksektir. Bahis şirketleri yüzlerce adam çalıştırarak bu oranları belirliyorlar ve onlar her daim kazanıyorlar. Şayet biz sistemlerini çözebilir, başarılı olabilirsek maddi olarak elimiz rahatlar daha kaliteli bir yaşam ile zamanı idare edebiliriz. Tabi ki bir tarafta kazanlar olduğu gibi kaybedenleri de unutmayalım. Biz kaybettiğimizde birileri kazanır, biz kazandığımızda da birileri kaybeder. Kimse de kaybeden taraf olmak istemez bu bizim fıtratımızda var. Hepinize bol şanslar dilerim.