Aşağıda geçen senenin lig istatistiklerinden gol sayılarına göre istatistiki bilgiler sunulmuştur. Bu tablodan Ligin alt mı üst mü yada taraf konusunda ligin ne tür bir eğilimde olduğunu anlayabilirsiniz. Ancak şunu hatırlatmak isteriz ki lig istatistikleri yada diğer istatistikler maçın sonucunu belirlemez. O yüzden takımların alt üst istatistikleri, skorel oyuncularının olup olmadıkları, maçı kilitleyip kilitlemeyeceğini diğer istatistiksel veriler ile kendi bilgi ve tecrübenizle bağdaştırarak daha doğru bir tahmin yapabilirsiniz.

LigMaçGol Ort.2,5Alt2,5Üst1020-12-34-67+
Almanya Bölgesel Lig Bayern 3062,9944%56%38%25%37%18%44%35%3%
Almanya Bölgesel Lig Güney Batı 3062,8744%56%47%23%30%22%46%29%3%
Almanya Bölgesel Lig Kuzey 3062,8545%55%48%23%28%22%46%28%4%
Almanya Bölgesel Lig Kuzey Doğu 3062,8746%54%49%22%29%22%44%32%2%
Almanya Bundesliga 3063,1838%62%45%24%31%15%45%37%3%
Almanya 2. Bundesliga 3062,9543%57%42%29%29%21%44%31%4%
Almanya 3. Lig 3802,5854%46%38%29%33%24%52%22%2%
Arjantin Prim B Metro 3801,9569%31%36%34%30%44%41%15%1%
Arjantin Primera C 3802,1348%27%37%37%26%38%42%19%0%
Arjantin Primera D 2101,9653%25%43%30%27%40%49%12%
Arjantin Reserve Lig 3252,5722%27%48%25%27%29%45%24%2%
Arjantin Süper Lig 3252,2161%39%43%31%25%33%47%19%0%
Arjantin Ulusal Primera Lig 3002,0668%32%44%32%25%37%48%14%1%
Arnavutluk Süperlig 1802,0764%36%48%24%28%38%49%13%
 Avustralya A-Lig1353,1343%57%44%21%34%14%52%28%6%
 Avusturya Bundesliga1322,7748%52%40%27%33%23%46%27%3%
 Avusturya Bundesliga Küme Düşme Turu303,2333%67%47%17%37%17%40%37%7%
 Avusturya Bundesliga Şampiyonluk Turu303,1730%70%37%17%47%17%47%30%7%
 Avusturya 1.Lig2402,9844%56%42%25%33%18%48%28%5%
 Azerbaycan Premier Lig1122,5250%50%38%23%38%25%53%22%
 Belçika 1.Lig A2402,9040%60%45%25%30%18%50%30%3%
 Belçika 1.Lig B Açılış562,7941%59%45%21%34%16%55%29%
 Belçika 1.Lig B Kapanış562,7046%54%39%29%32%23%45%30%2%
 Bosna-Hersek Premier Lig1982,2253%38%47%29%24%39%39%21%1%
 Bulgaristan 1.Lig1822,4858%42%52%18%30%29%49%21%1%
 Bulgaristan 2.Lig2402,3655%45%47%25%28%32%45%22%1%
 Cezayir 1.Lig2401,9860%28%50%32%18%45%38%16%1%
 Çek Cumhuriyeti Czech Liga2402,6948%52%51%20%30%24%47%26%2%
 Çek Cumhuriyeti FNL2402,6450%50%50%23%27%29%42%27%3%
 Danimarka Süperlig1822,7947%53%43%26%31%21%49%28%2%
 Danimarka 1.Lig1982,8843%57%41%27%32%22%43%33%3%
 Ermenistan Premier Lig1442,3258%42%38%28%34%36%40%22%1%
 Fransa Ligue 13802,5652%48%43%29%28%29%44%26%1%
 Fransa Ligue 23802,1962%38%40%29%31%39%42%19%1%
 Fransa Ulusal Lig 2 Grup A2402,801%2%43%26%32%30%35%32%3%
 Fransa Ulusal Lig 2 Grup B2402,183%1%47%29%24%35%47%17%
 Fransa Ulusal Lig 2 Grup C2402,702%2%47%28%25%27%42%29%2%
 Fransa Ulusal Lig 2 Grup D2402,641%2%43%30%27%25%48%25%2%
 Galler FAW Championship Cymru Alliance2403,1840%60%45%18%37%15%47%32%5%
 Galler Premier Lig 1.Aşama1323,2637%63%51%20%30%16%45%32%8%
 Güney Afrika PSL2392,2657%39%38%33%29%33%46%21%
 Güney Afrika 1.Lig2402,1564%36%43%29%28%37%47%15%1%
 Hırvatistan 1.HNL1802,8348%52%42%23%35%22%47%28%3%
 Hırvatistan 2.HNL1822,3458%42%55%26%18%34%43%23%
 Hırvatistan 3.HNL Batı3053,295%21%53%16%30%18%41%34%6%
 Hırvatistan 3.HNL Doğu2402,9210%17%60%22%18%23%43%31%4%
 Hırvatistan 3.HNL Güney2403,1210%13%60%22%18%19%45%30%6%
 Hollanda Eerste Divisie3803,1041%59%43%23%33%19%43%33%5%
 Hollanda Eredivisie3063,4734%66%50%20%30%15%41%38%6%
 Hong Kong HKFA 1.Lig1823,7017%37%38%20%42%13%41%34%13%
 Irak Premier Lig3802,2351%36%39%35%26%37%43%19%1%
 İngiltere Championship5632,6750%50%43%29%27%25%47%26%2%
 İngiltere Premier Lig3802,8246%54%48%19%34%20%48%30%2%
 İngiltere Ulusal Lig5522,4954%46%42%26%32%29%47%23%1%
 İngiltere Ulusal Lig N / S Güney4622,8221%26%43%23%34%21%49%29%1%
 İngiltere 1.Lig5522,6548%52%42%27%32%24%50%25%1%
 İngiltere 2.Lig5522,5554%46%44%27%29%28%45%25%1%
 İskoçya Championship1802,4456%44%38%27%35%31%48%21%
 İskoçya Futbol Ligi Highland Ligi3064,1226%74%47%13%40%14%32%40%14%
 İskoçya Futbol Ligi Lowland Ligi2133,4633%67%41%21%38%13%41%40%6%
 İskoçya Premiership1982,5452%48%45%20%34%28%49%22%1%
 İspanya Primera Lig3802,5953%47%44%29%27%26%49%23%2%
 İspanya 2.Lig4622,1864%36%45%31%24%36%47%16%1%
 İspanya 2.Lig B Grup 13802,2247%29%23%38%44%18%1%
 İspanya 2.Lig B Grup 23802,2441%33%26%33%47%19%1%
 İspanya 2.Lig B Grup 47601,0322%13%15%20%23%8%0%
 İsviçre Challenge Lig1802,9746%54%42%27%31%16%51%32%2%
 İsviçre Süper Lig1803,0639%61%42%25%33%18%43%37%2%
 İtalya Serie A3802,6848%52%44%28%28%25%46%27%1%
 İtalya Serie B3502,5953%47%45%33%22%26%46%27%1%
 İtalya Serie C Grup A3612,2740%28%40%30%30%33%47%19%1%
 İtalya Serie C Grup B3802,0145%21%37%38%25%37%48%14%0%
 İtalya Serie C Grup C3422,3240%28%46%26%27%35%44%19%2%
 Katar Yıldızlar Ligi1323,2542%58%42%17%41%23%39%30%8%
 Kenya Premier Lig3062,2462%38%39%33%27%31%50%18%1%
 Kenya Süper Lig3802,6553%45%44%28%28%24%50%23%3%
 Kosova Süper Lig1982,4551%37%48%18%33%34%41%23%2%
 Macaristan NB I1982,5951%49%51%24%25%28%46%25%1%
 Macaristan NB II3792,8543%57%43%25%32%22%47%28%3%
 Meksika Liga MX Apertura1532,6850%50%45%27%28%23%49%25%3%
 Meksika Liga MX Clausura1532,7845%55%50%22%28%24%46%29%2%
 Polonya Ekstraklasa2402,7847%53%45%25%30%21%47%30%2%
 Polonya 1.Lig3142,4956%44%40%31%30%26%51%21%1%
 Polonya 2.Lig3062,6151%49%48%27%25%27%46%25%2%
 Portekiz Premier Lig3062,7051%49%47%20%33%29%42%26%3%
 Portekiz 2.Lig3062,4457%43%49%24%27%33%46%19%2%
 Romanya 1.Lig1822,3557%43%40%29%31%31%50%19%1%
 Romanya 2.Lig3802,8647%53%51%21%29%24%47%25%4%
 Rusya FNL3902,1761%39%43%31%26%37%44%18%1%
 Rusya Premier Lig2402,2659%41%43%29%28%33%49%18%0%
 Sırbistan Süper Lig2402,2460%40%47%25%28%38%41%20%1%
 Sırbistan 1.Lig2402,3557%43%50%23%27%32%48%18%2%
 Slovakya Süper Lig1322,8044%56%49%21%30%24%44%31%1%
 Slovakya 2.Lig2402,8746%54%51%21%28%19%51%28%3%
 Slovenya 1.SNL1803,0737%63%41%26%33%18%43%34%4%
 Suudi Arabistan Pro Lig2402,9443%54%44%22%33%23%42%31%4%
 Suudi Arabistan 1.Lig3802,3058%42%42%31%27%32%47%21%0%
 Türkiye Süper Lig3062,6852%48%45%29%26%24%48%27%1%
 Türkiye TFF 1. Lig3062,6351%49%41%25%34%30%40%28%2%
 Türkiye 2.Lig Beyaz Grup3132,7548%52%46%23%31%26%46%25%3%
 Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup3062,7547%53%44%28%27%25%45%27%3%
 Türkiye 3.Lig 1.Grup2722,4455%45%41%32%27%30%44%25%1%
 Türkiye 3.Lig 2.Grup3062,4756%44%47%28%25%31%42%25%2%
 Türkiye 3.Lig 3.Grup3062,2360%40%49%30%21%34%49%17%0%
 Ukrayna Premier Lig1322,3560%40%36%23%42%31%49%18%2%
 Yunanistan Süper Lig2402,2958%42%48%23%29%31%51%17%0%