MAÇ SONUCU, ÇİFTE ŞANS, HANDİKAPLI MAÇ SONUÇLARI, 1.YARI/2.YARI ORANLARINDA ESKİ MAÇLARDA NE OLMUŞ İSE ÖĞRENEBİLİRSİNİZ..

Sayfamızdan oran analizi yaptırarak daha önce aynı oranlarda ki maçlar nasıl sonuçlanmış öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki Kutucuklara sırası ile Oynanacak maç oranlarında (güncel en son oranlarını) yazmanız yeterlidir. Bu oranlar Maç sonucu oranları, Çifte Şans oranları , Handikaplı Maç sonucu oranları, İlk yarı veya İkinci yarı sonucu yada ilk golü atacak takım oranlarına göre olabilir. Analiz sonrası gelecek olan analiz sayfası maç sonucu ve tahminimiz varsa beraberinde gösterecektir. Sizde aynı oranlarda oynanmış maçların normal mi yoksa süpriz mi bittiği konusunda fikir verecektir. Oran girişlerini mutlaka noktalı olarak yapınız. Örneğin 1.kutu 2.20 2.kutu 2.90 3.kutu 2.50 gibi.. Eski arşiv oranlara göre maçlar sıralanacaktır. Umarız size bahis iddaa oyunlarınızda faydalı olur.
NOT: Maç sayısının yoğunluğuna göre Sunucumuz geç cevap verebilir. (5-10 saniye gecikebilir) Bu nedenle ARA BUTONUNA BASTIĞINIZDA BİRAZ BEKLEYİNİZ..
Yeni sistemimizde Karşılıklı gol (KG), Gol sayısı ALT/ÜST, Maç sonucu + AÜ, KG, İlk yarı, İlk yarı Alt/Üst, İlkyarı/Maç sonucu gibi analizleri Manuel de yapabilirsiniz..
BU SAYFA ÜYELERİMİZE ÖZEL ORAN ANALİZ SAYFASIDIR. ÜYE İSENİZ GİRİŞ YAPMALISINIZ.. ÜYE DEĞİLSENİZ ÜYELİK SAYFAMIZI İNCELEMENİZİ TAVSİYE EDERİZ.!