5.Hafta Spor Toto Tahminleri

Arkadaşlar merhaba genellikle 11de kalıyoruz. Geçen haftada 11 de kaldım ve yatmış olduğum maçlar çok enteresan maçlardı ve yatacağını bile bile yorum yaparak ısrarla kuponuma dahil etmiştim. Siz kendi düşüncelerinizle birleştirerek yorumlayarak kuponlarınızı oluşturunuz.

Bu hafta programda Ülke maçları var. Ama uluslarligi diye çokta önemsenmeyen maçları almışlar.. Çok da önemsenmediğinden dolayısı ile genç kadrolara, tecrübesiz kadrolara yer veriliyor. Önemli futbolcular liglerde sakatlık yaşanmaması adına bu tür maçlarda pek de oynamıyor. Beraberlik ağırlıklı oyun tarzı ile oynuyorlar. Ülkemizin prestijini kaybetmeyelim de kazanırsak da yan cebimize koyarız mantığı ile oynanıyor. Halka da çok önemli maçlarmış gibi lanse ediliyor.

Bu hafta sonuçların normal olacağını ve toplanan büyük ikramiyenin bir çok kişi tarafından bilinerek paylaşılacağına inandığım haftada gelelim analizlerim ve yorumlarıma;

1- 11.10.2020 21:45 Rusya-Türkiye : Gönlüm isterdi ki ülkemiz adına ümitvar tahminler analizler yapabilseydim. Yaptığım analizler ile oynanma yüzdesi birebir örtüşüyor. Almanya ile oynamış olduğumuz hazırlık maçı bizi yanıltmamalı. Evet güzel top oynadı bizim oyuncularımız ancak kime karşı ? Hiç bir değer ifade etmeyen hazırlık maçında kaybetsen nolur kazansan yada berabere kalsan nolur. Almanya milli takımı genç futbolcuları ileri sürdü biz ise moral olsun diye mi, politikalar gereğimidir nedir neredeyse as kadromuzla çıktık ve ancak beraberlik elde edip başarı saydık. Realite ile yorumlayacak olursak Rusya Almanlara benzemez. Rusya ile de Hazırlık oynasak belki siyasi politikalar nedeni ile beraber kalınabilirdi. Rusya milliyetçiliği bu maçı kesinlikle es geçmez. Banko 1 diyoruz. Dileğim milli takımımız kazansa da bizlere toparlandığını ispat etse de kuponum yatsa. Ama çok zor be en fazla beraberlik ile seviniriz..


2 – 10.10.2020 21:45 Ukrayna-Almanya: Ukrayna hazırlık maçında Fransaya farklı yenilsede boş bir takım değil. Süprize açık bir maç. Halkın teveccühü Almanya rahat kazanır olsada bu maç ile totonun süpriz patlaması olabilecek maçlarından biri olduğunu söylemeliyim. Berabrelik ağır basıyor gibi. Daha sonra Almanya. Küçük de olsa Ukrayna kazanma ihtmali mevcut. Oyunun sitili görülen kartlar bu karşılaşmaya etki eder. O nedenle dikkat. Kuponumu son ana kadar yapacağımdan dolayı bu maç için net öngörüde bulunmuyorum.


3- 10.10.2020 21:45 İspanya-İsviçre:
İsviçre boş bir takım değil arkadaşlar. Ama beraberliğe de hayır demeyecek bir takım. İspanya maçı kazanmaya çalışacaktır ilk yarısı muhtemel beraberlik ile bitecektir. İkinci yarı ev sahibi daha üstün oynayacak gol yada goller bulabilirse yenecektir. Dolayısı ile iki ihtimal 1X diyoruz. İspanyanın kazanacağından emin olanlar banko 1 diyebilirler.


4 – 11.10.2020 16:00 İrlanda-Galler: Britanya adasının iki farklı ülkesi hemen hemen aynı kültürlere sahipler. Yaptığım analizlerde 1/2 iki ihtimal çıkıyor ancak bu maç beraberliğede açık görüyorum. Herkes Galler’i bir adım görsede ben risk alıyorum bu maç için önce beraberlik daha sonra irlanda milli takımının galibiyetine öncelik veriyorum. İki ihtimal X/1 diyorum. Bütçesi olmayanlar için beraberlik banko önerim, Bütçesi çok olanlarında galler gibi favori bir takımın galibiyeti ile yatmasın diye üç ihtimal tavsiye ederim.


5 – 11.10.2020 19:00 Bosna Hersek-Hollanda: Bu maç için çok yorum yapmaya gerek yok. Zaman zaman iyi bosnalı futbolcular çıksada oyun tarzları ile futbolda daha yeni yeni emekliyor uluslararası arenalarda. Zaten puan durumunda da italya lider hemen arkasında Hollanda var ve bosna gibi bir takım karşısında puan kaybedeceklerini düşünmüyorum. Banko 2 Hollanda kazanır.


6- 11.10.2020 19:00 Finlandiya-Bulgaristan: İşte bu gurubun en tehlikeli maçı. Yaptığım analizler de bunu teyit ediyor. Puan durumu da. Finlandiya bir adım daha önde görünsede hiç sevmediğim bulgarlar her an süpriz yapabilirler. Beraberlik ise puan durumunu karıştırır. O nedenle bu maç sırası ile 12X şeklinde üç ihtmal diyorum. Burada finalandiyayı tek geçmek kuponumuza artı kazandırır ama sakat maç ben güvenemiyorum. Güvenenler Finlandiyayı tek atabilirler. (Tabi irlanda galler maçı daha önce oynandığı için o maçın ne olacağı sonucu değiştirebilir. Ben güvenmiyorum ve kapatıyorum)


7 – 11.10.2020 19:00 Hırvatistan-İsveç:
Beraberliğin ağır bastığı bir maç. Ancak her iki takımında gurubunda puanı yok. Portekiz ve fransa almış başını gitmiş. Bunlar muhtemelen beraberlik için oynarlar. Çünkü beraberliğin oranı iyi veriyor ve hırvat bahis baronları paraya oynarlar ve oyuncularını da paraya oynatırlar. Ben bu maçı Banko X öneriyorum.


8- 11.10.2020 19:00 Norveç-Romanya: Bu maç yaptığım analizlerde ya 1 yada 2 çıkıyor. Filtrelerim arasında genellikle Norveç favori. Muhtemelen kazanacaktır. Puana ihtiyacı var. Ama süpriz aranabilecek bir maç. O yüzden 1/2 iki ihtimal öneriyorum.


9- 11.10.2020 19:00 İngiltere-Belçika: Alın size bir zorlu maç daha. Yaptığım analizler neticesinde Belçika kazanır görüşünde sonuçlar verdi. Ancak Belçika gurup lideri ve beraberede yatabilir. İngilizlere güven olmaz bir süprizde patlatabilir. Totoyu patlatabilecek bu maç kesinlikle kapatılmalıdır. Bütçesi olmayanlar dahil. Üç ihtimal X/2/1 şeklinde oynanabilir.


10- 11.10.2020 21:45 Fransa-Portekiz: Beraberlik seçeneğinin ağır bastığı maç. Birbirine denk takımlar. Oranlar değişmemiş. Her ne kadar Fransa favori görünsede Portekiz ne olursa olsun yenilmeyeceğini düşünüyorum. Fransanında evinde maç kaybetmesini istemeyeceğinden en mantıklı seçim Beraberlik diyorum. Banko X.


11- 11.10.2020 21:45 Kuzey İrlanda-Avusturya: Avusturya güven vermeden favori olsada, halkın teveccühü bu maçta süpriz arama yönünde olacaktır. Ben risk alıp Avusturyayı tek atacağım. Banko 2 Avusturya kazanır diyorum.


12- 11.10.2020 21:45 Polonya-İtalya: Ben şaibeli gördüğüm ülkelere hiç güvenmem. Bu maç sıkıntılı görüyorum. Başta berabrelik ihtimalini yüksek görsemde halkın teveccühü İtalyadan yana olacaktır. Bu maç patlarsa güzel para verir. Polonyanın düşük de olsa şansının olduğunu söylemeliyim. Ben sizi bilemem ama risk alıp kuponumda X beraberlik oynamayı düşünüyorum. Son ana kadar gelişmeler neticesinde kuponumu yapacağım.


13- 11.10.2020 21:45 Sırbistan-Macaristan: Sırplar zalimlikleri yanında futbolcuları ile ünlüdür. Aynı coğrafyanın iki farklı ülkesi. Tükiyeyi grupta sonda bırakmak küme düşürmek için ellerinden geleni yaparlar. Oran değişimi de olmamış. Oran değişimi olmaz ise genellikle normal sonuçlar elde edilmektedir. Burada Ev sahibi sırp kazanır görünüyor. Ancak berabere biterse de şaşırmamak gerekir. Risk alıp Banko 1 diyorum.


14- 11.10.2020 21:45 İskoçya-Slovakya: İşte patlayabilecek bir maç. Slovakya boş takım değil. İskoçyada gurup lideri. Her sonuca açık bir maç. Bütçesi olanların ve kafası karışanların üç ihtimal oynaması gereken bir maç. Tahminimiz sırası ile X/2/1 şekilindedir. Kuponumu son ana kadar yaşanacak gelişmeler için yapmayacağımdan bu maç konusunda net bir şey söyleyemiyorum.


15- 11.10.2020 21:45 İzlanda-Danimarka: Karışık görünen maçların normal sonuçlanması sonucu boşu boşuna ihtimal seçeneğini artırtmak anlamsız geliyor. Son 5 maçına baktığımızda Danimarka takımı hep kazanmış. İzlanda ligden düşmemek için puan yada puanlara ihtiyacı var ve sahaya bu şekilde çıkacak. Genellikle sahaya beraberlik için çıkan takımlar çok kuvvetli bir takım değilse yenilmektedir. Dolayısı ile Danimarka takımının yeneceğini düşünüyorum. Banko 2 öneriyorum.

Maçlar Cumartesi gününden başlayacağından henüz kuponumu oluşturmadım. Ancak siz değerli takipçilerim için analizlerim ve yorumlarımı yazdım. Hepinize bol şanslar dilerim değerli dostlarım.

Yorum veya Mesaj Yazabilirsiniz..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir