Otomatik analiz filtremiz yenilendi. Nasıl kullanıldığı hususunda kısıtlıda olsa aşağıda resimler ile anlatmaya çalıştık. Manuel oran analize nispetle daha kolay ve anlaşılır filitre doğru analiz yapıldığında gerçekten harika sonuçlar ortaya koymaktadır. O nedenle iddaa kuponlarınızda kullanacağınız maçları öncelikle güzel bir analiz ile başarılı kılabilirsiniz. Her zaman söylüyoruz yine hatırlatmak isteriz. Filitreler, İstatistikler spor müsabakalarında garanti tahminler üretemez. Biraz bilgi, şans ve bütçe de önemlidir. Kimse bu işlerden zengin olmadı olmaz da. Ancak başarılı olursanız başarılı olduğunuz sürece refah bir yaşam düzeyi sunabilir. Onun haricinde hırs yapanlar, hırslarına yenik düşenler mutlaka bir yerlerde hata yaparlar ki iddaa kuponlarınızın yatmasını asla istemeyiz. Filitre başarı oranı doğru kullanıldığında çok yüksek. Ancak size tavsiyemiz filitre sonucu örneğin 2,5 üst olacağına emin olduğunuz bir maçı siz biraz daha ihtimal yükseltmek için 1,5 üst oynayın. Yada tam tersi 2,5 gol altı bitebilecek bir maça 2,5 alt oynamak yerine 3,5 alt oynamayı tercih edin.

Gelelim filitreyi nasıl kullanacağınıza;

Sitemiz üyelerinin girebildiği linkten Otomatik oran analiz filtresi linkinden filtreyi açınız.

Entellig oran analiz filitresi

Açılan sayfadan öncelikle analiz edilecek maçı seçin. Ardından aşağıya maçın oranları gelecektir ve sistem bu oranlar üzerinden analiz işlemi yapacaktır. Şayet siz otomatik analiz istemiyorsanız Manuel Analiz sayfamızı ziyaret ediniz.

Maç seçiminden sonra açılan oranları görebilirsiniz. Filitremiz halen geliştirilmekte olduğunu bildirmek isteriz. Şu anda bazı seçenekler belirledik. O seçeneklere göre otomatik filtre ediyor. Sizin yapmamızı arzuladığınız bir oto analiz seçeneğini bize whatsapp hattımızdan yada mail adresimize e- posta göndererek bildirim de bulunabilirsiniz.

Öncelikle filtre seçimi yapınız. Ardından lig seçimi yapmalısınız. Tavsiyemiz tüm ligleri seçiniz. Daha sonra istediğiniz lig kısıtlamasını gelen sonuçlara göre yapabilirsiniz.

İddaa Oran analiz tablosu

Seçimlerinize göre maçlar gelecektir. Yukarıda ki örnekte 7 maç getirdi. Bu aslında filitre edebilmek için yeterli bir sayı. Gelen maç sayıları 5 – 15 aralığında daha keskin sonuçlar sunmaktadır. Şayet maç sayısı analiz yapmanıza yetecek kadar çok değilse seçimleri genişletin.

Aranacak İddaa Oranlarını genişletin
Oranlarının hassasiyetini genişletmek zorunda kalırsanız (ki genişletmeyi pek de tavsiye etmiyoruz) Velevki genişlettiniz diyelim en iyi aralık olarak +0.05 ve -0.05 iyidir.
Oran analiz fitresi pasta grafik ile tahmin

Maç için tahmininiz içinize sinmiş ve sizi tutabileceğine ikna etti ise ihtimaller dahilinde kuponunuza koyabilirsiniz. Kuponlarınızda ne kadar az maç var ise o kadar çok kazanma şansınız olacaktır. Filtre için özellikle şunu da belirteyim ki yanılgıya düşmeyin. Bazı maçlarda (popüler – herkesin oynadığı ve herkesin ortak görüşü olan) yaptığınız filtrede aynı paralellikte sonuçlar çıkartır ise o maçtan uzak durun. Hiç o maçı kuponunuza koyup da patlaması halinde pişmanlık duymayın. Çünkü bu mümkün olabiliyor. Popüler maçlarda dikkatli olunuz. Analiz yapaceğiınız maçlar daha çok pek de kimsenin ilgilenmediği liglerde ki maçlardan olsun. Hem daha yüksek oran veriyor hem de filtre daha doğru sonuçlar sunuyor.

Filtre temizliği

Maçı Analiz ettikten sonra bu maçla işiniz bitti ise yeni bir maç analiz etmek üzere filteyi temizleyiniz. Hatta mümkünse size zaman kaybettirmeyecekse sayfayı kapatmanızı tavsiye ederiz. Tekrar sayfaya girdiğinizde ön bellek boşalmış olacak ve sonuçlar daha hızlı gelecektir. Sistem kasarsa donarsa yada yanıt vermez ise yada veriler bir birine karışacak olursa pencereyi mutlaka kapamalısınız ve tekrar girmelisiniz.

Sistem donarsa sayfayı kapatıp tekrar giriş yapın.

Yukarıda anlatmaya çalıştım otomatik filtrenin nasıl kullanacağı hususunda bilgiler sunmaya çalıştım. Umarım analizlerinizde ve tahminlerinizde başarılı olursunuz. Hale hazırda iddaa maçları için otomatik analiz fitresi geliştrilmeye devam etmektedir. Daha pek çok yenilikler ile yanınızda olacağız. İstatistikler iddaa gibi bahis oyunlarından para kazanmak için; analizler ile yapılan tahminlerin daha başarılı olduğunu göstermektedir. Bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz. Çok yakında video da çekip paylaşacağım dostlarım. Şimdilik kalın sağlıcakla ve mutlulukla..

Otomatik analiz filtresine GİRİŞ LİNKİ AŞAĞIDA (Sadece Üyelerimize Özel Link). Üye iseniz login olduktan sonra aşağıdaki linke tıklayarak otomatik oran analiz fitremize ulaşabilirsiniz. Üye değilseniz üye olabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT: Tarayıcılarda yaklaşık 200.000 adet maçın verilerinin getirilmesi bir hayli zor ve kaliteli bir önbelleklemesi olan tarayıcılarda kullanılmasını tavsiye ederiz.
Chrome veya Safari Tarayıcılar FireFoX MOZİLLA tarayıcısına oranla daha geç açar yada anlamsız sorgu yaparsanız donma sorunu yaşayabilirsiniz.
Bu nedenle FireFoX Mozilla Tarayıcılarında çalıştırmanızı tavsiye ederiz. Çok yönlü filitre destekli analiz sayfamız en iyi bilgisayarlar ile görüntülenmekte ve çalışmaktadır. Cep telefonu ile bazı bölümler görüntülenemektedir ve mobilde sıkıntılı çalışabilir, çalışmalarımız devam etmektedir..